Opinie

Nasza oferta jest skierowana do wymagających klientów, którzy są zainteresowani dobrymi i niepowtarzalnymi fotografiami z uroczystości zaślubin. Klientów, którzy chcą poczuć na fotografiach atmosferę i wyjątkowość tego wspaniałego wydarzenia jakim jest ceremonia ślubna.

Na swoich zdjęciach staramy się uchwycić emocje, uczucia, relacje międzyludzkie oraz wyjątkowość tego dnia. Naszym zamiarem jest to, aby zdjęcia które otrzyma klient, po latach przywoływały ciepłe i miłe wspomnienia tamtej chwili.

Chcielibyśmy, żeby poczuł on ciepło i zapach tamtego dnia, wspominał uśmiechniętych ludzi bawiących się na przyjęciu weselnym.

Przy fotografowaniu tak ważnych uroczystości wychodzimy z założenia, że ślub choć trwa jeden dzień, jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka a fotografie na nim zrobione pozostają wspaniałą pamiątką rodzinną na wieki.

Nasza praca w tym dniu jest dyskretna, dokumentująca w formie reportażu ślubnego niepozowane i niereżyserowane zdjęcia pokazujące w ciekawych kadrach ludzi oraz miejsca.

kamila
fotografiartstudioslubwroclawfotografiaslubnawesele-32

OPINIE

2SC_3010

“Magiczne chwile w magicznym ujęciu na fotografii, która jest długowieczną formą wspomnień.

Artur ofiarował nam nasze wspomnienia najpiękniej jak tylko można sobie wyobrazić, dzięki niemu  zostaną z nami zaczarowane na zawsze.

Chwile, emocje, momenty – to jest to co poza wyraźną, nieprzypadkową historią widać w fotografiach Artura. Profesjonalnie, z radością, wzruszeniem i tą magiczną iskrą bijącą z każdej fotografii.”

Szczerze polecamy! Malwina i Kacper

2SC_8342

“Wybór fotografa Artura na nasz Ślub był najlepszym wyborem.

Profesjonalista w każdym calu, zdjęcia wspaniałe, współpraca i aparycja niepowtarzalnie doskonałe.

Potrafi świetnie dopasować się do sytuacji, stresu „Młodych” i ma świetny kontakt z otoczeniem. Sesja w plenerze minęła w bardzo przyjemnej atmosferze.

Artur jest otwarty na wybór miejsc i propozycje, daje zarazem cenne wskazówki, które pomagają, aby ujęcie na zdjęciu dało jak najlepszy efekt.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz zdjęć. Śmiało polecamy! Natalia i Wojtek”

“iartstudio to firma godna polecenia. Artur, jest profesjonalistą w każdym calu, efekt jego pracy w postaci zdjęć jest świetny.
Potrafi w swoich zdjęciach pokazać emocje co w naszym przypadku było bardzo ważne. Oprócz fantastycznych zdjęć zbudował bardzo fajną atmosferę przez co nie czuliśmy się skrępowani jego obecnością.
Podczas wesela wykonał mnóstwo świetnych zdjęć, a jednocześnie nie był widoczny podczas wykonywania swojej pracy.”

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę iartstudio Marta i Robert

“Niesamowite podejście Artura do tematu Ślubu i Wesela, wszystko zachowane na najwyższym artystycznym i profesjonalnym poziomie. Otwarty na nowoczesne i kreatywne pomysły wykonania zdjęć.

Potrafi stworzyć atmosferę, w której zarówno Państwo młodzi i goście czują się wyjątkowi. Z czystym sumieniem oceniam współpracę na 5 i więcej gwiazdek. Pomysłowy i przebojowy fotograf!!!” Polecamy Monika i Piotr

“Współpraca z Arturem i Mikołajem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście do swojej pracy. Mikołaj uratował początek wesela gdy na szybko był poszukiwany DJ. Super zorganizował ten czas robieniem zdjęć nam i gościom.

Artur na plenerze wykazał się kreatywnością, zna dużo pięknych miejsc na plener. Dzięki nim mamy wspaniałą pamiątkę z wesela.” Ada&Adrian

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Dzięki Arturowi na nowo możemy cieszyć się tym szczególnym dniem. Super ujęcia, które oddają emocje oraz niezapomniane chwile.

Pracuje dyskretnie przez co nie czuć dyskomfortu spowodowanego jego obecnością. Mile spędzony czas na sesji plenerowej.”

Szybka i profesjonalna obróbka zdjęć. jeszcze raz dziękujemy!:) Serdecznie polecamy! A&M

“Bardzo gorąco polecam! Profesjonalny fotograf, niczym paparazzi potrafi zrobić idealne zdjęcia uchwytując niezapomniane chwile. Miałam przyjemność z iartstudio podczas mojego wesele i powtórzyłabym ten wybór.” Aneta & Paweł

“Artur- fotograf nie tylko bardzo dobrze wykonujący zdjęcia, ale również bardzo utalentowany. Dostaliśmy takie zdjęcia, jakie sobie wymarzyliśmy, a może nawet lepsze! Na przyjęciu był jak ninja- bezszelestnie robił zdjęcia z ukrycia. Oprócz tego wspaniała osobowość- sympatyczny, pomysłowy i elastyczny. POLECAMY!” Kamila & Leo

kamila_leo

Artur i Mikołaj to bardzo sympatyczni ludzie, kontakt i komunikacja bez zarzutu. Rodzina była zadowolona, dobrze czuła się w obecności fotografa, który swoim luzem i dobrym słowem rozładowywał atmosferę. My nie czuliśmy jego obecności podczas przyjęcia weselnego. Cieszymy się, że zorganizował możliwość zdjęć z Nami dla każdego chętnego gościa z asystą ramki i gadżetów (aby każdy miał pamiątkę) Dziękujemy za miłą współpracę!! Paulina i Jakub